bigbít

Co pomáhá na pocit těžkých bolavých (unavených) nohou?

Doplňují, že jsem ve studentských letech, takže nejde o potíže, které mají lidé staršího věku.

Nejlepší odpověď
kropitko

Když jsem ještě chodila do práce,tak jsem si je aspoň tak na deset minut strčila do lednice,,,pak navlékla ponožky,zvedla nožky na stůl a takhle jsem u kávy relaxovala ještě aspoň dalších deset minut,,,,,jinak doporučuji masáž,,,to když děti měly čas,tak mi pak nožičky masírovaly,,,,
Doplňuji:
myslíte,že je to jen pocit??

Další odpovědi
Miroslavst

http://media.no­vinky.cz/889/1688­98-top_foto1-daitj.jpg

mojitek

pokud mate k dispizici lavor,vodu,tak stridave nohy ponorovat do teple a pak zas studene vody.

panenka

Mě když bolí nohy tak si je potírám alpou vždycky mě to pomohlo a nebo jsem ti našla článek kde máš rady co ti na bolavé nohy pomůže.

Zdroj: http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/nase-zdravi/15726-stop-bolavym-a-oteklym-noham

anonym

mě pomáhá vystrčit své bolavé nožky,sundat ponožky,a čekat až ty nožky namasíruje mužský

mosoj

bigbít – je to většinou problém špatně prokrvovaných tkání na nohou. Dělej vše co ti pomůže, koupele, střídání teplé studené apod. Sama pocítíš co ti pomáhá. Jsi ještě mladá, ale tento problém nepřestane a s věkem se bude prohlubovat. Neboj se užívat i nějaké to gingo. V tvém věku stačí i menší dávka denně tak 20mg takže to nebude ani tak drahé.
Pečuj o nohy již teď jako o oko v hlavě, později budeš sklízet ovoce.

Michal

Masáže.