Avatar uživatele
bigbít

Co pomáhá na pocit těžkých bolavých (unavených) nohou?

Doplňují, že jsem ve studentských letech, takže nejde o potíže, které mají lidé staršího věku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, mojitek před 4949 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Když jsem ještě chodila do práce,tak jsem si je aspoň tak na deset minut strčila do lednice,,,pak navlékla ponožky,zvedla nožky na stůl a takhle jsem u kávy relaxovala ještě aspoň dalších deset minut,,,,,jinak doporučuji masáž,,,to když děti měly čas,tak mi pak nožičky masírovaly,,,,
Doplňuji:
myslíte,že je to jen pocit??

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

http://media.no­vinky.cz/889/1688­98-top_foto1-daitj.jpg

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

pokud mate k dispizici lavor,vodu,tak stridave nohy ponorovat do teple a pak zas studene vody.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Mě když bolí nohy tak si je potírám alpou vždycky mě to pomohlo a nebo jsem ti našla článek kde máš rady co ti na bolavé nohy pomůže.

Zdroj: http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/nase-zdravi/15726-stop-bolavym-a-oteklym-noham

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

mě pomáhá vystrčit své bolavé nožky,sundat ponožky,a čekat až ty nožky namasíruje mužský

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

bigbít – je to většinou problém špatně prokrvovaných tkání na nohou. Dělej vše co ti pomůže, koupele, střídání teplé studené apod. Sama pocítíš co ti pomáhá. Jsi ještě mladá, ale tento problém nepřestane a s věkem se bude prohlubovat. Neboj se užívat i nějaké to gingo. V tvém věku stačí i menší dávka denně tak 20mg takže to nebude ani tak drahé.
Pečuj o nohy již teď jako o oko v hlavě, později budeš sklízet ovoce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Masáže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek