godcant

Co s bolavým palcem?

Ahoj, o tělocvik jsme trénovali volejbal. 1–2h jsme se učili bagra, podávání atd., poté jsme už hráli volejbal. A od té doby mě bolí kloub palce u ruky, hlavně když sevřu ruku (palec pod všemi prsty a těmi pak trochu tlačím proti dlani). Už to budou 2 měsíce, nevíte co s tím? Nechci jít zbytečně k doktorovi a v tý čekárně pak čekat hodiny. A pokud není jiná možnost než jít k doktorovi, tak ke kterému?

Odpovědi
ivzez

Dva měsíce bolí palec a zbytečná návštěva lékaře?
Už jsi tam měl dávno být!
Já bych šla na chirurgii a nechala si udělat rentgen.

Jiří Bohumil

Od těch „bagrů“ to asi nebude, spíše vyvrácený (namožený) při hře. Občas se mi to stávalo také. A bolelo to vždy celkem dlouho. Ale tady Ti asi nikdo nepomůže, nutno k ortopedovi a na rentgen. Dnes asi pomůže nějaká „rehábka“. V době mého sportování nic takovýho ještě běžně nefungovalo.
A když zkouším co Ty popisuješ, tak mě bolí klouby u palců na obou rukách .
A to už „volej“ nehraju skoro 30 let. Ale to už je spíš věkem a opotřebením.:-(((
Ale lopatu a krumpáč (občas) ještě udržím.:-)))