panenka

Co na bolavé oko

Dobrý den včera jsem s mojím synem blbla a bouchl mě do oka s okem nic nemám,monokl taky ne ale když mrknu hrozně mě to zabolí můžete mě poradit co by mě mohlo pomoct?moc děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Dopooručila bych očního lékaře.

Další odpovědi
Marunka2

Možná je namožené a potřebuje jen čas na regeneraci. Dejte mu ho, zbytečně oko nenamáhejte (nedívat se kam/na co/ není nutné, dejte si během dne šlofíčka apod.).
Ale očař jistě poradí zasvěceněji.

Motolka

Jasně, už jsem to tady psala:

ALOE ACTIVATOR

Zdroj: http://aloeve­ra5.mypage.cz/me­nu/produkty/top-12-nejzadanejsi