Meffinka

problém s nohou

Před pár dny jsem si rozedřela obě paty do krve a mám na nich teď asi centimetrové boláky. Na jedné noze se mi ale do stroupku přilepila ponožka a když si ji chci sundat tak to dost bolí. Prosím o radu jestli někdo víte jak to s minimální bolestí a dobře sundat?

Nejlepší odpověď
terry

Ponožku odmoč ve vodě.
Nohu strč do lavórku s vodou a chvíli počkej.

Další odpovědi
Drap

Namočit

IK

teplá voda,
můžeš si dát relaxační koupel s ponožkou 🙂
aby se zahojilo bez strupu používám Dermazulen (heřmánkovou mast), změkčuje osychající kůži a nebolí to.

Zdroj: http://www.le­karna.cz/derma­zulen-ung-1x30gm/

Michal Kole

Rady si dostala a myslím, že jsou odborně na výši, tak můžu dovolit odlehčit atmosféru 🙂

Alespoň se ponožka vypere, aby nesmrděla a maminka na ní nebude muset sahat v protichemickém a protibiologickém obleku, aby se jí něco nestalo s kůží a neudusila se smradem 😁