tencosepta

Co plánujete tuto dovolenou?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud vůbec dovolená bude, tak jako obvykle. Pobyt v přírodě

Další odpovědi
marci1

Slunce, voda, vzduch ( kdekoliv ) ! 🙂

badisko

No tento rok je pro mne dovolena veliky >> ? << Mel jsem v planu letet do CR ..ale dopadlo to trochu jinak nez jsem cekal …
Popravde jsem k ni prisel jak slepy k houslim :D protoze ..jsem se opil se sousedem (musim podotknout ze fest mam okmo ) a k memu prekvapeni jsem na druhy den zjistil ..ze mam zakoupeny pobyt na Jamajce ..takze si asi kazdy dovede predstavit jaka dovolena bude :D …Rozhodne se chystam navstivit dum Boba Marleyho a zbytek je ve hvezdach …
Ladit detaily nema cenu ono to vetsinou dopadne uplne mimo plan …:D …

Doplňuji:
:D …Podstatne je ze v tom nejsem sam …:D ten soused leti semnou …:D jen pro doplneni …:D

huxa

Duševní osvětu na pár dní. Jen tak si někam zajít sednout, pár dnů tam být a poté jít domů.

anonym

S vnoučaty do kempu u přehrady,kousek od nás,jen aby nám vyšlo počasí.Už se moc těšíme.

Mc Merkurion

…jak jsem již psal zde:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vyrazite-letos-na-dovcu-a-kam
v první půli na maltu a ve zbytku na zlaté písky…