Ametyst

Co pijete v těchto horkých dnech? Co je pro vás oblíbené letní pití?

Nejlepší odpověď
marci1

  1. Ve džbánu mám v ledničce připravený nápoj: voda, citrón, máta, okurka, zázvor
  2. Samozřejmě pivo 10° (v přiměřeném množství)
  3. Vinný střik s melounovou šťávou a citrónem

🙂

Další odpovědi
eRko007

Za mě nějaké ty coctaily ! :) Mojito, Cuba nebo Gin&Tonic !

Kepler

Nejlepší je neslazená minerálka, nebo ledový čaj. Já ale nejradši ledový džus s vodkou, i když to už tak vhodné není. Za to mě takový long drink stimuluje k úžasným pracovním výkonům 🙂

iceT

Stačí mi obyčejná studená voda.

Drap

Převážně voda

nyjono

Převážně čaj. Mátový, kopřivový, šalvěj.
Ale pochutnám si na vodě s mátou a citronem nebo okurkou.

dudu

Už několik let piji kohoutkovou vodu vychlazenou na šest stupňů /takto je údajně pro organismus nejprospěšnější/ s trochou coly zero. Ráno instantní kávu, odpoledne kafe lógr a večer občas černý čaj. Vše nepatrně oslazené třtinovým cukrem.

dubraro

Nejraději určitě pivo nebo radler. V práci ale čistou vodu nebo čaj.

Rokio

Vodu se šťávou a minerálky.

da ny

  1. Vodu s citronem, okurkou (máta zakázána), kohoutkovou, nikdy nechlazenou..
  2. Vlažný a teplý ovocný čaj (pouze bez ibišku).
  3. Meloun mix.

Občas minerální vodu, šťávu z čerstvého ovoce hodně ředěnou vodou.

Klaproth

Pivo. Celoročně.