Kajoch

Co optimistického očekáváte od roku 2020?

Je mi jasné,že hlavně zdraví a třeba peníze.Ale spíš mě zajímá váš názor celosvětový,pří­padně vnitrostátní.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Dobra zprava je, ze Británie odchází z EU po všech těch letech ignorování výsledku referenda. Očekávám, ze se v Evropě zvedne vlna populismu a pravicového extremismu, jinak řečeno zdraveho rozumu. Špatná zprava je,ze Německo bude letos předsedat Evropské radě a udělá všechno pro to, aby k nám dotlacilo ilegaly.

Další odpovědi
Edison

NIC!! Optimistu nelze příjemě překvapit!! 😁

Kepler

Že tento rok užiju v pohodě a bez stresu, že lokální konflikty nebudou eskalovat, hospodářská krize k nám ještě naplno nedorazí a že moje prdy a zažívání vůbec budou pořád kvalitní.

zjentek

Optimistického? Tak většinou si vybíráme ze dvou optimistických cest: buď máme chuť urvat si víc anebo máme cíl přesvědčit nenasytné, aby tolik netrhali. Bohužel tam neutrální, ideální cesta není (netrhat příliš a nemuset učit netrhat). Takže… vývoj/rozvoj vede v důsledku k zániku a to anyway (a 2020 může být klidně už vysoké číslo, když se na něj jako na takové podíváme). Prudší rozvoj se pak rovná rychlejšímu zániku. Tak snad očekávejme trochu rozumu a svorně tolik netrhejme. Pro některé „aktivní“ mozky rozhodně nemusí v ohledu k rozvoji tohle „NETRHAT“ být pochopitelné a především znamenat NĚCO JEDNODUCHÉHO A TAK SAMOZŘEJMÉHO, ale… můžou pak taky očekávat nečekané, což může být optimistické i pro TUTO INTELIGENCI. Přece pouze kvůli strachu z nečekaného a z překvapení, na které se někteří moudří JEŠTĚ NECÍTÍ připraveni, není nutné podělat svět úplně všem, včetně nevinných rozumných. Svět je sice nezná, ale i tak… Když už být optimistou, tak také zkusit neškodit bližnímu svému, venkoncem nesnažit se nahrabat si a I PŘESTO koukat na svět optimisticky! Doporučuji všem… jde o optimistická očekávání od budoucnosti, ovšem už ne tak laciná. (;

marci1

Všechno pozitivní být nemůže, ale můj optimismus pro rok 2020 bude spočívat v dobré víře, že dobro bude o mnoho víc převažovat. 🙂

dubraro

Nic. Příčinou optimismu je nedostatek informací.

Kryšpín

Revolucionář Mikoláš Minář svrhne A. Babiše, nájemce Hradu nepoletí do rudé Číny, nekompromisní odvážný starosta Řeporyjíí se stane předsedou ODS a uzavře mír s Ruskem o neútočení.

Kajoch

E+K…dobré:)