kapaagama

Co neminout na cestě po seversých zemích?

Ahoj. O prázdninách by jsme se chtěli vypravit do severských zemí. Pojedeme autem, se stanem na dva týdny. Hodláme dojet až k Lofotům. Budeme rádi za každý tip :)

Nejlepší odpověď
Mirdas

Fjordy a vůbec veškerá příroda i příjemní lidé.
Myslím si, že bude pro vás vše krásný zážitek.

Další odpovědi
tencosepta

Zawy, tebe minout by byl těžký hřích, není-liž pravda. Jináč, v severských zemích není naškodu zavítat do krásných lesů, jezer, jež stařešinové nazývají fjordy, města, pobřeží (tj. místo na kraji moře) a taky ty hory :)

petra15

Snad ten jejich vynikající zákon o pomoci blizním(v Norsku). Muzes zazvonit a pozádat, ze musís nutne na WC, a nikomu se to nezdá divné…a nebo, ze más promácené veci, jestli by se daly ususit a nebo jen zízen…Proste poznat tu mentalitu — je opravdu zázitek 🙂