Avatar uživatele
Ondrej01

Co napsat holce na facebook, abych dobře započal konverzaci?

Zdravím, mám konečně dost odvahy napsat jedné holce od nás ze školy. Neznáme se dobře, ani se nezdravíme ale už jsme si párkrát psali a myslím že si rozumíme. Slyšel jsem i že se jí líbím od jejích spolužaček (kdo ví jestli to je pravda) ale na tom nesejde. Prostě nevím jak začít, napíšu Ahoj a co dál? Nechci bejt jak nějaká vtěrka, nerad bych ji taky do něčeho vlezl.. :/ Prosím poraďte mi.. mně je 15, jí je 14 let.. Asi jsem tohle měl napsat někam do Brava, ale čekám že i tady mi někdo poradí.:D Díky moc
Doplňuji:
No já vlastně netuším ani jaký téma nahodit.. asi to nechám na jindy protože vážně nevím. :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Anikitos před 4154 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Zkus se jí zeptat, jestli jí chutnaj syrový brambory.

To je otázka, která boří ledy…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Beer4Real

Neznáme se dobře, ale rozumíme si :D Pokud už máte něco spolu odepsáno tak jí napiš zatím jako kamarád, optej se co škola, jak se vede a na konec ji pozvi někam ven. Pokud bude s pozváním souhlasit, tak máš skoro vyhráno :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Prostě ji popřej prima den a zeptej se ji jak se má a zda má čas a nechtěla by se třeba projít ,že byste si popovídali nebo do kina .
Doplňuji:
jistě ,stačí když ji pozdravíš a uvidíš jak zareaguje, třeba bude mít radost, že ses ozval a začne sama

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elvan

Když ji budeš rušit, tak ti neodpoví, nebo to poznáš podle toho, jak rychle/nadšeně/ve­sele/mile ti odpoví. Chce to nádech a výdech, chladnou hlavu, být sám sebou… a ono to nějak dopadne. Zamysli si třeba nad tím, kdybys byl ona (kdybys byl na jejím místě), co bys asi tak chtěl(a) slyšet.
A do Brava nepiš, zbytečně dlouho bys čekal… a buhví, jestli by odpověděli :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Hlavně ji třeba na chodbě pozdrav!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Začni celkem prakticky – ahoj. chci rodičům pro radost upéci dort a neumím oddělit žloutek od bílku – poradíš mi?
Udělej několikrát nechápajícího a požádej, jestli by ti ho nepomohla udělat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek