zjentek

Co na ně nejlépe zabírá?

Jak současně na ně? Například pokud je chlap nemajetný. Je na místě třeba pronésti nějaké moudro? Nebo jak, nejlépe? Děkuju.

Elkoni, jak to myslíš? To jako že už patřím tvl do starýho Fe? Že už „to“ nemůžu ještě alespoň jednou zažít? Že už všechno „to“ mám za sebou?
(Za „to“ si dosaď třeba romantiku, pokud nemáš širší fantazii, ovšem ve skutečnosti jde o pocit, který teda rozhodně na světě neexistuje pro takové ty „1× a to velmi brzy a celoživotně spokojené ženáče“ a takových bych se já nerad dotkl bo už tím je jejich život sám o sobě dost omezený.)

Odpovědi
elkon

Nic ti do toho není.

aliendrone

V tvém připadě je rada jednoduchá. ZAPNI SI POKLOPEC, když už chodíš „na ostro“ woe! 😉 😁 😉

BTW – od jistého věku nepotřebuješ „moudra“, dokonce ani prachy, supersport fára apod. berličky. Myslím, že bohatě stačí, že ses toho věku dožil, nejsi tutově jednou nohou v hrobě a jsi samostatný/ne­zabraný. To pak poznáš, CO je to harassment smíchaný doslova se stalkingem. A pokud bys něco z výše zmíněného použil (třebas jen z pouhé frajeřiny, zvyku, omylem, blbosti aj.) – BŮH S TEBOU! 😄

(Neboj nic, na pohřeb ti vyrobit ostudu [udělat z něj frašku] i tak PŘIJDU! 😉 😁 )