Co myslíte,začínal každý rybář jako pytlák?

Díky všem za názory.

Nejlepší odpověď
Klaproth

Ti, kdo začínali v dětství, možná ano. Já jsem začal s rybařinu až v dospělosti a od začátku jsem chytal legálně. Na rybářském webu http://www.mrk.cz/ na tohle téma kdysi proběhla anketa, možná jí tam ještě najdeš.

Další odpovědi
jáára

začínal jsem se strejdou – porybným.

lexx

pravděpodobně…kdo dá školákovi rybařskej lístek a jak ho zaplatí ?

zjentek

zdá se, že každej pytlák je buď rybář a nebo zná přinejmenším porybnýho, typytle ;q

anonym

Jako,že každý rybář má pytel?