Lucyfer

Co myslíte? Je podle vás pravda, že když vyprchaly city, nejde je vrátit, ani je nahodit, když tam nikdy nebyly?

Podobně pak s chemií, přitažlivostí, vášní…

Odpovědi
zjentek

Musíš si to ujasnit, Lucyfer. Buďto vyprchaly anebo tam nikdy nebyly. Vyber si ale, ano? 💁‍♂️

Filip84

Otázka je, co tam bylo! 😃

Nejsou city, jako city. Někdy city vůbec nejsou, jenom pudy („Terka?“ – „Hej?“ – „Pekné topánky máš, pekné. Aj ty šaty, také, ti pristanú…“ – „Bača?“ – „Hej?“ – „Ty ma chceš jebať?“ – „Hmm, aj múdra si, aj múdra!“ 😂). Někdy se city přetransformují – z lásky až za hrob může být, relativně snadno, nenávist až za hrob. Pak se to, samozřejmě, „restaurovat“ dá – jenom musí být vůle na obou stranách, a to je málo kdy. 😅