Lgee

Co myslíte další eurovolby?

Jsou to dlouhé další 4 roky ale vypadá to že lidé se začínají probouzet, a je jim jasné že pokud v tomto totalitním spolku zůstaneme za pár desítek let budeme jako v číně, SPD (což je asi jediná strana co podporuje czexit, a vystoupení z EU značně posílíla, 12% není moc ale jde to, za další 4 roky by mohla mít klidně 25% co myslíte?

Odpovědi
Kryšpín

Nechci vystoupit z EU. (chci totalitní superstát)

Bez EU je to problém, v EU se musí poslouchat, Německo a Francie má 200 poslanců a ti jsou schopni vše přehlasovat