Co myslíte?

Existuje tvrzení,totiž že:„Každý nevyložený sen je jako neotevřený dopis“. Souhlas?

Nejlepší odpověď
kropitko

mě se dneska zdálo,že jsem vyhrála ve sportce,tak půjdu a vsadim si,no a pak vám řeknu,jak to funguje. Nikdy jsem si nevsadila,tak nevím,jak se mi to mohlo zdát-

Další odpovědi
afro.minerva

Já na sny moc nevěřím. Je to podle mého názoru jenom slátanina toho, co jsme viděli, zažili apod. Třeba dneska se mi zdálo, že měla naše malá spoustu hraček. A to určitě proto, že jsem jí včera hračky objednala a už se nemůžu dočkat, až přijdou a malé je dám. Takže – nesouhlasím.

Gorouš

Určitě souhlas, sny jsou naše ukazatele cesty, ale my se nimi většinou neřídíme.