Pavluška

Co můžu dělat, pokud mi zaměstnavatel odmítá dát výplatu?

Dělala jsem u jedné paní, měla jsem sepsanou dohodu o pracovní činnosti, ale já nemám kopii, nechala si ji pouze zaměstnavatelka. Po pár dnech práce jsem se rozhodla ukončit dohodu, s čímž jsme obě dvě strany souhlasily a podle smlouvy jsem se měla o peníze přihlásit následující měsíc 10.,což mi i paní na dotaz potvrdila. Nyní nebere telefony ani se neozývá na sms, sídlo má daleko. Co můžu dělat?
Doplňuji:
Děkuji, myslela jsem si to. Budu ji ještě chvíli nahánět ale je pravda, že jde o pár set. Bohužel..

Nejlepší odpověď
Myšák V.

Obávám se že nic.Ta paní vás tutově nepřihlásila na sociálku a pokud nemáte papír,je z obliga.Dá se nahlásit jak na sociálku tak na uřadu práce či co ale asi vám to moc nepomůže.Bohužel.
Jestli to pomůže přišel jsem takhle o víc.