Karlos1753

Co mám používat po holení intimních partií atd.?

Odpovědi
Drap

Holící strojek, nebo žiletku. Pokud ovládáš, můžeš použít i břitvu.

Derrynka

To by mě taky zajímalo… Hlavně bych potřebovala poradit něco, co mi pomůže, abych po holení neměla červené pupínky, co trochu bolí a hodně svědí :D A nevypadají hezky…

Cizecek.M

Jojo, toto znám. Je to hodně nepříjemný, nevzhledný, obtěžující a hlavně je to kolikrát i bolestivý :( Já jsem začala používat Herbalon s kontryhelem a musím teda říct, že ten mi pomohl. Po zarudnutí ani památky, za což jsem ráda.

Karlos1753

Já myslel jako co použít za balzám atd aby se mi nedělali pupínky.

Drap

Určitě nějaký bez alkoholu. To budeš muset vyzkoušet. Každému svědčí něco jiného.