Avatar uživatele
anonym

Holení genitálií – mám problém

Je to dost trapný, ale… jak se mám zcela oholit v intimních partiích, když si tam nevidim? Teď se holím žiletkou, ale jenom „vepředu“. Chlupy mi rostou i úplně vzadu… Předem děkuji za odpověd…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iwetax, anonym před 4646 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

… a nač se tam holit? Chlupy tam mají svoji funkci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
roxy52

Zajdi si k holiči.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Florinka

no pohmatem, nebo před zrcadlem …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Já to dělala popaměti a hmatu ( Prostě jsem si tam šahala dokud jsem tam žádný chlup necítila)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Urcite se holte. Doporucuji to i gynekologove. Chce to cvik .. pri trochu zvednuti nohy ve sprse , nebo ve stoje ve vane to urcite jde.
🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Urcita mista lze oholit pomoci zrcatka, ale
obavam se, ze uplne vzadu te bude muset oholit nekdo jiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Už se raději neholím. Zejména ne břitvou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Neholil,neholím,ho­liti nebudu.Zamlouvá se mi „model vopičák“.
Trochu jsem ustrnul při – špatně jsem si dotaz přečetl,četl jsem místo „le“ – „ně“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Ve sprše se dá holit celkem spolehlivě i vzadu, ale je to trochu akrobacie. Chce to cvik a pak po letech už to jde samo. Chlupy nemají na genitáliích žádnou funkci, jak tvrdí quentos. Možná tak v době kamenné. Zeptejte se na ginekologii. Je to hygienické.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
wiera

holit jen okolo poš.vchodu a celé vaginy…zbytek není potřeba. Někdy to ani není hezké, když je to oholené celé…ani když to všude za pár dní škrábe jako smirkový papír

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emilly

Souhlasim, je to občas akrobacie 🙂 A co třeba vyzkoušet krémy? Opilku, nebo něco takovýho? Na některé intimní partie, např. v oblasti zadečku mají docela dobrý účiněk 🙂 Mám to ozkoušené. Někdy to pravda trošku pálí,ale ne vždy a taky, co člověk neudělá pro dobrý pocit 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
natushka

já dávám přednost,,opi­čákovi,,

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek