Holení genitálií – mám problém

Je to dost trapný, ale… jak se mám zcela oholit v intimních partiích, když si tam nevidim? Teď se holím žiletkou, ale jenom „vepředu“. Chlupy mi rostou i úplně vzadu… Předem děkuji za odpověd…

Nejlepší odpověď
quentos

… a nač se tam holit? Chlupy tam mají svoji funkci.

Další odpovědi
roxy52

Zajdi si k holiči.

Florinka

no pohmatem, nebo před zrcadlem …

iwetax

Já to dělala popaměti a hmatu ( Prostě jsem si tam šahala dokud jsem tam žádný chlup necítila)

anonym

Urcite se holte. Doporucuji to i gynekologove. Chce to cvik .. pri trochu zvednuti nohy ve sprse , nebo ve stoje ve vane to urcite jde.
🙂 -iv-

casey

Urcita mista lze oholit pomoci zrcatka, ale
obavam se, ze uplne vzadu te bude muset oholit nekdo jiny.

venkovan

Už se raději neholím. Zejména ne břitvou.

fcoop

Neholil,neholím,ho­liti nebudu.Zamlouvá se mi „model vopičák“.
Trochu jsem ustrnul při – špatně jsem si dotaz přečetl,četl jsem místo „le“ – „ně“.

Martina S.

Ve sprše se dá holit celkem spolehlivě i vzadu, ale je to trochu akrobacie. Chce to cvik a pak po letech už to jde samo. Chlupy nemají na genitáliích žádnou funkci, jak tvrdí quentos. Možná tak v době kamenné. Zeptejte se na ginekologii. Je to hygienické.

wiera

holit jen okolo poš.vchodu a celé vaginy…zbytek není potřeba. Někdy to ani není hezké, když je to oholené celé…ani když to všude za pár dní škrábe jako smirkový papír

Emilly

Souhlasim, je to občas akrobacie 🙂 A co třeba vyzkoušet krémy? Opilku, nebo něco takovýho? Na některé intimní partie, např. v oblasti zadečku mají docela dobrý účiněk 🙂 Mám to ozkoušené. Někdy to pravda trošku pálí,ale ne vždy a taky, co člověk neudělá pro dobrý pocit 🙂

natushka

já dávám přednost,,opi­čákovi,,