kajablack

Co mám napsat klukovi o třídu víš, co se mi líbí, abych se nevtírala, ale abychom si začali povídat atd.? Prosím poraďte

Líbí se mi jeden kluk o třídu víš, chci mu napsat, ale nevím co, abych se nevtírala. Stačilo by mi aby z nás byli přátelé. Prosím poraďtě co mu mám napsat?

Nejlepší odpověď
www

Psát mu je zbytečné, třeba by mu mohla vadit i tvoje čeština 😉
Stačí abys ho pozdravila a hned uvidíš jeho reakci, ze které poznáš, jestli je rád, nebo ne.
Pokud ano, příště můžeš i začít rozhovor atd. Pokud tomu bude opačně, kašli na to.

Další odpovědi
Agneta

Napiš mu větu : " směla bych ti nabídnout přátelství?", a pak už uvidíš, co bude :D

Dudu855456

Určitě bych začala pozdravem,jak zde psal již www a s Agneta,též souhlasím. :)

PetrXY

Nejdřív si zkus zjistit, zda-li ho vůbec ty „zajímáš“. Třeba ho někde krátce oslov, někdy stačí i letmý pohled, úsměv apod. a hned zjistíš, „na čem jsi“.

ivzez

Nevtírej se mu (nepiš mu). „O třídu vědět“ je nesmysl a pokud
bys mu psala ve stjeném duchu, ani by nepochopil, oč ti jde…