Sober

Co mám dělat s malým nehojícím se škrábnutím na temeni /plešaté/ hlavy?

Asi před dvěma lety jsem si odřel na chatě hlavu. Od té doby, se mi nepatrná ranka nezhojila. Sprchování, osušení asi medělalo dobře, rovněž ráno na polštáři nacházím krvavé stopy. V posledních dnech zkouším použít náplast, rovněž studená voda trochu pomáhá.

Nejlepší odpověď
tom004

Nejrozumnější je,navštívit lékaře.Těch důvodů může být víc.

Další odpovědi
Drap

Je to už dost dlouhá doba na jakékoli domácí léčení. Navštívil bych lékaře.