agentpv

Co mám dělat, když sousedka nesnáší mého psa?

Nejlepší odpověď
Drap

To neni tvůj problém, Je to problém sousedky. Ke spokojenosti všech to asi nevyřešíš. Musíš se tedy buď zbavit psa, nebo sousedky.

Další odpovědi
Filip84

Důvody jsou dokonale nepodstatné, podstatné je co, nikoli proč, protože to proč Ty nemůžeš změnit. Proč je podstatné u Tebe, protože to změnit můžeš.

Je spousta možných řešení, jen demonstrativní výčet:

  • uvařit z psa gulyás,
  • „klepnout“ sousedku,
  • najmout „Larysu se Světlanou“, aby sousedce „pomohly vstát“, a ona při tom pochopila, že Tvého psa snáší, že se jí to pouze zdálo, že ho nesnáší,
  • odstěhovat se do pryč,
  • odstěhovat sousedku do pryč,
  • ignorovat to, že sousedka nesnáší Tvého psa,
  • vyměnit psa za jiného psa,
  • vyměnit sousedku za jinou sousedku,
  • zajistit, aby sousedka brala „prášky na hlavu“, pokud je pacient s hlavou (třeba i nediagnosti­kovaný) a je nebere,
  • koupit sousedce dárkový koš, podobný, jako dostala soudružka Holubová od zástupce soudruha vedoucího soudruha Vilímka v seriálu Žena za pultem (1977), sice to asi nic na tom, že nesnáší Tvého psa, nezmění, ale můžeš to alespoň zkusit!
  • sehnat sousedce chlapa a / nebo koupit sousedce pořádný vibrátor (nejlépe obojí!),
  • vybudovat mezi Tvým domem a domem sousedky „železnou oponu“, třeba 2.5 m vysoký betonový plot s ostnatým drátem nahoře,

Výčet je rozhodně demonstrativní, jistě se najdou i jiná, více vhodná, či naopak víc nevhodná, řešení, v každém případě něco z toho, co jsem vypsal, je i řešením toho, co dělat s tím, když Tvá sousedka nesnáší Tvého psa! 🤷‍♀️😎

zjentek

Zkus se pídit po důvodech. Haré Krišna 🙏

Manfred05

Pokud má sousedka problémy s vaším psem, existuje několik kroků, které můžete učinit:

Ujistěte se, že pes nedělá nic nevhodného: Zkontrolujte, zda váš pes nevydává nadměrný hluk nebo nezpůsobuje škody na sousedském majetku. Pokud ano, zkuste tyto problémy vyřešit, abyste minimalizovali obtěžování sousedů.
Promluvte si se sousedkou: Pokud sousedka s vámi ještě nemluvila, zvažte možnost jí oslovit a zeptat se, co je problém. Pokud je problém s hlukem, můžete zvážit, zda je možné, aby pes běhal na jiném místě nebo v jinou dobu. Pokud je problém s útočením na sousedy, můžete zvážit tréninkové metody, které pomohou zvířeti změnit chování.
Zvažte tréninkové metody: Pokud váš pes má problémy s agresivitou nebo poslušností, můžete zvážit návštěvu kurzu pro psy nebo profesionálního trenéra. Tréninkové metody mohou pomoci zlepšit chování vašeho psa a minimalizovat potenciální konflikty s sousedy.
Zvažte možnost zvýšení plotu: Pokud váš pes vyskakuje ze zahrady a obtěžuje sousedy, můžete zvážit instalaci vyššího plotu, který by vašeho psa udržel na místě.
Oslovte místní úřady: Pokud se situace nevyřeší a sousedka nadále stěžuje na vášho psa, může být nutné oslovit místní úřady, aby pomohli najít řešení, které bude vyhovovat oběma stranám.
V každém případě je důležité zachovat klid a komunikovat s sousedy otevřeně a respektovat jejich obavy. Pokud se budete snažit najít řešení, které bude vyhovovat všem, můžete minimalizovat potenciální konflikty a vytvořit lepší vztahy se sousedy.

plebs

Je to maltezák nebo doga fena nebo pes?

paul1

Vzít psa i paní sousedku k panu Desenskému

Zdroj: http://psycholog-psu.com/poradna/

Filip84

paul: Byls u toho Desenského, nebo znáš někoho, kdo u něj byl?