JanaViki

Co mám dělat, když se se svou nejlepší kamarádkou hádám kvůli klukovi?

Chodím s klukem a moje nejlepší kamarádka myslí, že se na ní vykašlu. Jednou jsem jí napsala to, co se nelíbilo jí a od té doby je na mě naštvaná. Ze srandy jsem jí napsala, ať mi nezávidí mého kluka a ona to vzala vážně. Už se semnou nechce bavit, ale když zase budeme v pohodě a půjdu se svm klukem ven, tak na mě bude nštvaná, že jsem jí lhala. Co mám dělat? Ani jednoho se vzdát nechci :'( jsem na dně

Nejlepší odpověď
anonym

no, na dně z toho být nemusíš, ale bavit se s ní jako dřív, to klidně můžeš, protože takových kluků ještě bude…ale kámošku, tu dobrou máš jen jednu, tak si nekaž přátelství, kvůli někomu, který dnes je tvůj kluk a zítra už být nemusí, ona se teď cítí opuštěná, tak tomu svýmu klukovi řekni, aby jí seznámil taky s nějakým klukem a bude klid

Další odpovědi
Drap

Nehádat se s ní.

Kako

Má tvoje kamarádka kluka? Možná je to z části tím, že neví, co prožíváš. Opravdu je někdy akce s klukem a kamarádkou nudná… i pro ni. Zkus si s ní promluvit a domluvit se s ní, že půjdete spolu někam ven, jen vy dvě a že celé odpoledne necháš kluka klukem. Vysvětli jí, že si na ní uděláš čas i když budeš s někým chodit a svému klukovi taky řekni, že potřebuješ mít čas i na „dámskou jízdu“. Věř mi, vím, o čem mluvíš…

Beer4Real

že jsem na dně, to mě ve 2 ráno rozesmálo :D
Až budeš mít na krku 4 exekuce, doma ti odstřihnou elektriku, partner tě pošle k vodě a v ledničce ti zbyde jedna paštika tak pak budeš na dně. Vím o čem mluvím :)

Reezo

Je třeba si uvědomit, že když někomu píšeš, tak ve většině případů, nemusí pochopit úplně jak to myslíš. Z tvého pohledu je to malé rýpnutí, jenže z opačného pohledu, jsi mohla zasadit kamarádce i docela těžkou ránu. Pokud máš zájem, se sní kamarádit, tak podle mě by bylo nejlepší, kdyby jsi ji vytáhla ven a normálně si pokecali. Zjistila co jí vadí atd… Je třeba, aby kamarádka pochopila, že ačkoliv ji máš ráda, tak svůj čas chceš dát i svému milému a ne jenom jí.
řekl bych, že kamarádka bude asi dost sobecká 🙂

ostankino

To Reezo: Nemusí nutně být sobecká. Holky se spolu kamarádí trochu jinak (důvěrněji?) než kluci. Taky, když se něco napíše, může to vyznít o dost jinak, než když by se to prostě řeklo. Nejlepší bude si to s ní vyříkat, jak doporučují další. Taky je možné, že ti toho kluka doopravdy závidí.