DemonBrawlXD

Co mám dělat, když mi spadne mobil do záchodu a nejde nabíjet?

Nejlepší odpověď
Kepler

Přesně toto se mi stalo, je nutný rychlý zákrok. Okamžitě vyndat baterku, pak jsem mobil vykoupal v destilované vodě a pak v čistém lihu. Po důkladném vysušení mobil normálně fungoval. Pokud jsi to ihned neudělal, pak je mobil patrně v elektronickém ne­bi.

Další odpovědi
Kazatel

Když ti spadne do záchodu, tak je v haj .. v háji. Doporučuji co nejrychleji vytáhnout, ať může odcházet alespoň stolice.

Schluker

Co znamena nejde nabijet? Jde zapnout ale nenabiju? Nebo nejde ani zapnout? Podle ceny tabletu bych se rozhodoval jak dal. Levnejsi oplakat a poridit novy, drazsi dat do servisu k oprave.

elkon

Pokud je to mobil, u kterého po pádu do vody, nelze okamžitě vyjmout baterii, tak dojde ke zkratování obvodů a mobil je většinou na vyhození. Vysušení pak už nepomůže.

Arne1

Podle toho co píšeš (zapínat a nabíjet vykoupaný mobil je to nejhorší), tak se obrátit na pojišťovnu kde máte pojištění domácnosti – dobře nastavené pojistky by to kryly.

Drap

Koupit nový.

Kajoch

Pravděpodobně se s ním rozloučit.

hapiky

Dal bych do vrtačky železnou vrtuli pořádně promíchal a spláchnul.

Dochy

Souhlasím s ostatními. Pokud se u klasické elektroniky neprovedou záchranné kroky okamžitě (max. v řádu sekund), tak je prognóza dost špatná. I když se vše pro záchranu udělá okamžitě a správně, tak přežití není zaručeno.

plebs

Koupit nový z rudé Číny a pokusit se / případně za pomocí léků / navštěvovat místnost 5 minut bez mobilu.

ESOUCZ

Taky se mi to stalo na iPhonu 6 a začal sám klikat na obrazovce