Avatar uživatele
DemonBrawlXD

Co mám dělat, když mi spadne mobil do záchodu a nejde nabíjet?

Zajímavá 0 před 859 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Přesně toto se mi stalo, je nutný rychlý zákrok. Okamžitě vyndat baterku, pak jsem mobil vykoupal v destilované vodě a pak v čistém lihu. Po důkladném vysušení mobil normálně fungoval. Pokud jsi to ihned neudělal, pak je mobil patrně v elektronickém ne­bi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kazatel

Když ti spadne do záchodu, tak je v haj .. v háji. Doporučuji co nejrychleji vytáhnout, ať může odcházet alespoň stolice.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Schluker

Co znamena nejde nabijet? Jde zapnout ale nenabiju? Nebo nejde ani zapnout? Podle ceny tabletu bych se rozhodoval jak dal. Levnejsi oplakat a poridit novy, drazsi dat do servisu k oprave.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Pokud je to mobil, u kterého po pádu do vody, nelze okamžitě vyjmout baterii, tak dojde ke zkratování obvodů a mobil je většinou na vyhození. Vysušení pak už nepomůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Podle toho co píšeš (zapínat a nabíjet vykoupaný mobil je to nejhorší), tak se obrátit na pojišťovnu kde máte pojištění domácnosti – dobře nastavené pojistky by to kryly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Koupit nový.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajoch

Pravděpodobně se s ním rozloučit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Dal bych do vrtačky železnou vrtuli pořádně promíchal a spláchnul.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Souhlasím s ostatními. Pokud se u klasické elektroniky neprovedou záchranné kroky okamžitě (max. v řádu sekund), tak je prognóza dost špatná. I když se vše pro záchranu udělá okamžitě a správně, tak přežití není zaručeno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Koupit nový z rudé Číny a pokusit se / případně za pomocí léků / navštěvovat místnost 5 minut bez mobilu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ESOUCZ

Taky se mi to stalo na iPhonu 6 a začal sám klikat na obrazovce

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek