Rokio

Co mám dělat, když máme v práci prostoj? Chybí materiál.

Na vybírání mincí z automatů, z nákupních vozíků a z chodníku jsem už vydělal několik tisíc Kč. Nálezy si nenechávám pro sebe.

Samozřejmě kromě toho vykonávám své obvyklé domácí práce.

Mám ale spoustu volného času. Co byste mi doporučili?

Hraji například jednu multiplayer hru, kde jsem přeborník v arkádové hře Snake (česky Had). To je hra na starých mobilech, kde had se zvětšuje tím, že žere ovoce a nesmí narazit do stěny, ani do sebe (sežrat sám sebe). Také jsem často na tabletu, kde navštěvuji sociální sítě včetně Odpovědi.cz a prodávám moderní umění.

Předem vám děkuji za vaše odpovědi a přeji vám moc krásný den!

Odpovědi
da ny

Co kdybys zkusil vzít do ruky knížku 😉 Můžeš chodit do knihovny.
Začni malovat, najdi si nějakou zálibu, kdy nebudeš závislý na internetu, obrazovce.