Kiky.bay

Co mám dělat ?

Dobrý den mám dotaz. Co mám dělat když si matka našla byt kde nemůžou být zvířata, i když máme psa už 3 roky a ona mě vyhodila a řekla ze pokud se nezbavím psa tak ať se nevracim, problém je ten ze já psa nikam dávat nechci a ani nebudu. Teď bydlím u přítele ( nemůžu u něho byt porad ) a ona mi nedává ani korunu nevím zda to mám řešit na sociálce a už jsem docela zoufalá poraďte mi prosím co mám dělat

Nejlepší odpověď
rrihamirek1

v prvni rade jednat, jednat, jednat. kolikpak vam je slecinko? jaktoze mama driv se zverstvem souhlasila a nyni ne? proc by do bytu zvire nemohlo? co delate mimo peci matky pokud vam neni 18? co takhle misto naschvalu se pokusit o smir s matkou? to by se za komunistu nestalo.

Další odpovědi
df

Psa prodat, darovat atd a jít domu

Hlada

Maminka a režisér mají vždycky pravdu. Sociálka nepomůže, protože tam se klienti nesmějí fackovat.

Kiky.bay

Moje matka neměla nikdy v ničem pravdu

Dochy

„Nikdy v ničem“ – jeden z ženských stereotypů (ne že by tohle byla normální komunikacu u všech žen a také netvrdím, že to někdy nepoužijí muži). Vhodné se toho vyvarovat, zvlášť pokud mluvíš s lidmy, kteří se snaží objektivně pochopit situaci a případně poradit. Takže se zkus zamyslet a situaci zhodnotit a popsat pokud možno rozumně a bez invektiv.