kimikono

Co mam dělat, když mě bolí krk a nemůžu jím hýbat? Odezní to samo?

Večer, když jsem usínala, tak mě lehce pobolíval krk asi u šíje, ale v horní části skoro pod bradou. Dnes jsem se ráno vzbudila a nemůžu krkem hnout doleva a velmi málo doprava, protože je bolest nesnesitelná, ještě k tomu mám hlavu v póze pohled doprava a dolů, kde to nebolí. Mám říct babičce, že mě to bolí, abychom někam jely, nebo to nechat být? Jo a je pro mě náročné se pro něco shýbnout a pak se zvednout, bolí ten krk.

Odpovědi
Hufnágl

https://youtu­.be/VfanoeNpj3w?t=31
Pravděpodobně jsi byla na průvanu. Pokud nemáš otoky, bolesti hlavy, mělo by to samo odeznít a pokud máš moudrou babičku, tak ti poradí.

elkon

Lékař, co jiného. On ti hlavu neutrhne.

Pepa25

Možná ano, možné ne (to není teoretizování, mám osobní zkušenost s oběma stavy, tedy že to odeznělo i že jsem musel nakonec navšívit rehabilitačního doktora). Rozumím, že to je velmi nepřijemné a je pátek, ale je dost velká šance, že to odezní, pokud není krční páteř opravdu bloklá.