mosoj

Co mají dělat obyčejní lidé ?

Na jedno pracovní místo je 13 zájemců !

Nejlepší odpověď
Drap

Ve skutečnosti to bývá i více. V tomto případě statistika zkresluje, prptože u spousty volných míst je předem rozhodnuto, kdo ze známých místo dostane. A obyčejný člověk bez známostí ? Má smůlu a podle řady lidí a vládnoucí garnitury jsou prostě jen neschopní a nechtějí pracovat

Další odpovědi
Pájo

Je to naschvál, aby stávající zaměstnanci museli podávat vyšší výkon, noví slevili ze svých nároků. Když centralizovaně řízená zaměstnanost a nebo třeba odbory jsou v dnešní době sprostým slovem.