Michal Kole

Co má v náplni práce tiskový mluvčí, např. nějakého úřadu, kromě toho, že řekne do televize jednu větu ?

Nejlepší odpověď
Sůwa

V tom je právě náplň mluvčího, aby věděl, jakou že to větu má a může říct 🙂.

Další odpovědi
www

Ptej se Googla, podobný dotazy ví. Ty to neznáš? 😉

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=tis­kov%C3%BD+mluv%C4%8D%C3%­AD+n%C3%A1pl%C5%88+pr%C3­%A1ce&client=ms-opera-mini&channel=new&sky=­rndy&redir_es­c=&hl=cs&

honza19hk

proč asi myslíš že se mu říká tiskový mluvčí.
Když to vezmu třeba u hasičů: zprávy ze zásahů,informce veřejnosti a médiiím,tiskové konference atd…

Michale,zapoj mozek. Už z názvu jeho povolání to je jasné.