mosoj

Co má společného bulvární tisk s bagetou ?

Nejlepší odpověď
annas

Bulvární tisk za svůj vznik vděčí bagetám.

Dějiny bulváru sahají do období okupace, když byl v Paříži tisk zakázaný a uzavřeny redakce. Redaktoři přišli o práci. Dva z nich nastoupili do jednoho pekařství . Zanedlouho si všimli, že lidé, kteří čekají na čerstvé pečivo, si vyprávějí různé historky o dění na ulici.
A nápad byl tu. Co bylo lepší pro publikování článků než papír pro balení baget?.

http://www.me­diar.cz/bagete­rie-boulevard-podpora-znacky/