Boy 13

Co kdyz platim kartou a najednou se ukaze, ze se nelze spojit?

Dneska jsem platil kartou, zadal jsem dokonce pin a strcil kartu do platebniho terminalu, nejdriv se ukazalo hotovo, a pak, ze se nelze spojit. Tak jsem zaplatil cash.. nestrhne se opakovany pokus platby kartou? Na uctence mam 3 krat Platba kartou preruseno.

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestliže byla platba přerušená, nebyla provedená. Přesvědčit se o tom můžeš v internetovém bankovnictví. Tam se objeví platba kartou ihned. U některé banky jako blokace.

Další odpovědi
Edison

Hlavně, že máš účtenku. Buďto koukni on-line na výpis, nebo můžeš do banky zavolat a ověřit, a nebo můžeš počkat na konečný výpis z banky. Každopádně by i toto tam mohlo být vidět, buď jako stornováno, nebo to tam nebude vůbec. Kdyby bylo, tak normálně tu transakci můžeš reklamovat.

tony2412

Neboj, nic se ti z konta nestrhne!!! Nevím co jsi kupoval, ale to že by si měl na kartě nastavenej menší limit než byla platba doufám nehrozí…

Dochy

Nemělo by se to strhnout. Je možné, že tam bude na pár dní blokace, kterou by to po pár dnech mělo zrušit.