zjentek

Co když pes zjevně prochází krizí identity a již se necítí nadále býti psem?

Měl by tedy být osvobozen od poplatku?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud před starostou bude pes místo štěkání mňoukat, tak bude od poplatku osvobozen.

Další odpovědi
aliendrone

Byl bych opatrný s tou krizí! Pejskovi by mohl být nadiktován „ozdravný balíček“, takový fialový. 😮 😕 Jsem sice kočičák, ale tohle bych pesanovi vážně nepřál. 😉 😁

Ale dobrý, pobavilo. 🙂

marci1

Tato zpráva nebyla paní starostce nikdy odeslána. "Vzniklo to už dříve, jako vtip v partě kamarádů. Kdo to zveřejnil na internetu, ale nevím. Sám z toho radost nemám. Už jen proto, že je tam zveřejněna celá moje adresa,“ řekl pro ČTK obyvatel Dolní Lhoty.
😄

elkon

Chytneš se každé kraviny jako ho*no košile. Ale u tebe to nepřekvapí.

Ametyst

“Všichni jsou psychopati, jenom já jsem letadlo.”

zjentek

„Pokud by došlo k nápravě v jeho psychice, opět se k platbě přihlásím.“ 🤣🤣🤣