srnka cz

Co když najdu cigarety? (Nekoupím je ani neukradnu.) Jak na to potom policie může reagovat, když mi je pod 18 let?

Nejlepší odpověď
Schluker

Neni nelegalni koupit si cigarety ve veku nizsim nez 18. Nelegalni je prodat je nezletilemu. Policie to bud nebude resit vubec nebo to nahlasi na OSPOD. Nikdy jsem s policii v tomhle nemel problem, a to jsme v 16 vesele kourili hned vedle policejni stanice. Obecne je to nejspis nebude vubec zajimat.

Další odpovědi
Drap

Nijak, Pokud nebudeš kouřit, je jim to jedno.

Arne1

Když najdeš něco, co není tvoje – tak to přece necháš na místě. Anebo to doneseš na nejbližší služebnu policie.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.