zjentek

Co když jsem si 100% jistý, že někdo se takhle na mě podíval už někdy dříve, ještě než vyšel tento hudební klip?

Prostě jsem ten pohled už zažil na vlastní kůži někdy dříve, jen si nerozpomenu kdy a kde>>>https:/­/youtu.be/XEH9yf­wbG3M?list=PLkJzClUL­sfJynobJjLHdAl­Zv9cJzpGNMh&t=148

Žiji pak třeba v nějaký „smyčce“?

Myslíte, že na takto položenou otázku se nedá odpovědět?

Tak to aspoň zkuste. Dík (; 👌

Odpovědi
Funna

Ty už vážně nevíš, na jako „capinu“ by ses zeptal, že?…za prvé nějak nechápu, co je na tom, jak se zpěvačka dívá podivného…za druhé, copak má ta slečna patent na to, jak se podívat?…na tuhle otázku se fakt nedá odpovědět, protože to je nesmyslný dotaz…

zjentek

Kategorie TAJEMNO 🤷‍♂️