Ti kteři nemohou spát by dali k dispozici svéICQ a mohla by pokračovat
zábava,nebo debata
Doplňuji:
A nebo skype.Děkuji za upozornění, na něj jsem pozapomněl.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka, annas, Miroslavst, Jahoda, aramah, PostApMan, Nazdar Bazar před 5800 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
my otrlý používáme skype :D.
Po včerejšku když jsem šel spát ve 2:30 nevím jak dlouho dnes vydržím,
ale zkusit to můžem, schválně kdo dýl vydrží :D:D
| 0 Nominace Nahlásit |
Troufám si říct, že jsem v tomto ohledu už dostatečně zkušený (v práci dělám teď poslední 2 měsíce noční), ale má to své nevýhody – nemůžu spát i když nejsme v práci. Takže pokud někdo nemá chuť jít ještě spát jsem pro založení klubu nespavců. Icq mám profilu…skype..nemám mikrofon, ale textově by to šlo.
Pro Jahoda: Vše nejlepší k svátku.
| 0 Nominace Nahlásit |
bývám vzhůru do noci, pracuju však tehdy obyčejně na překladech, takže marnění času chatem není můj styl ;{)> ale přeju dobrou zábavu.
| 0 Nominace Nahlásit |
Dobrý nápad Michale ale ICQ už bohužel nemám.
To Jahoda: Byla jsem služebně v GREINU v Rakousku.
| 0 Nominace Nahlásit |
Souhlasím. =)
Panenka: Kde jsi tak dlouho byla? Vidím, že ses vrátila 😉
Doplňuji:
Udělala jsi mi radot, že ses vrátila a to přesně v den mého
svátku. 😁
Upravil/a: Jahoda
| 0 Nominace Nahlásit |
Hrozně rád bych se přidal do vašeho klubu ,povídal si s vámi přes Skype,ale má žena po mne vyžaduje v noci určité povinnosti a já musím poslouchat.:-(
| 0 Nominace Nahlásit |
Zkuste se ozvat. Sám Dědek na chalupě. Občas v noci straším
Elektrikář 2946098@g mail.com
Skype mám ale neumím jej rozběhat.
| 0 Nominace Nahlásit |
dneska jsem tu novy tak vsechny tu vitam a zdravim.
jo to je fakt musim to tu prolez co tu je a komu pomoct ci naopak 🙂
| 0 Nominace Nahlásit |
Panenka: Můžeš jít na www.meebo.com a tam vedle té zelené kytičky dáš své číslo ICQ a heslo, které jsi měla předtím a přihlásíš se.
A toto není jen pro Panenku, ale i pro ostatní uživatele, kteří už ICQ nainstalované v PV nemají, nebo jim blbne.
| Drap | 1506 | |
| annas | 1221 | |
| quentos | 987 | |
| led | 680 | |
| marci1 | 649 | |
| Kepler | 614 | |
| mosoj | 607 | |
| hanulka11 | 556 | |
| gecco | 433 | |
| iceT | 431 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Ostatní volný čas a hobby |