Co jste kdy byli schopni obětovat pro lásku?

Litujete toho dnes? Co vám to dalo / vzalo?

Odpovědi
Hufnágl

Pro mojí lásku jsem obětoval lásku svoji a více mi to dalo, než vzalo.

Kepler

Já už nic, jsem vyhaslá sopka, ze které jen občas pšoukne obláček. Dřív jsem byl schopen koupit zmrzlinu, nebo dokonce lístek do kina.

Midas

Peníze, důstojnost, ego, život (myslím tím čas), vlastní přesvědčení / názory, sny, přátelství, vlastně i zdraví a vlastní štěstí.Zahrnujíce i plno riskování. Stálo to za to? Ani ne.. krom toho ega.

ivzez

Svobodu.
Také mi to více dalo než vzalo.

anonym

Kepler: Má otázka mířila spíš jako retrospektiva, tak jako Hunfágl. Pohled do dob, kdy to bylo aktuální.