Standaa

Co jsou ve skutečnosti ti „motýli v břiše“, když se člověk zamiluje?

Nejlepší odpověď
annas

Stačilo využít našeptávač při vkládání otázky.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-znamena-mit-motylky-v-brisku

Je to takové šimrání v podbřišku či břiše, mravenčení z toho, že že vidím dotyčného. Je to něco, co vyprchá, co se objevuje na určitou chvíli, v určitý okamžik, především v době zamilovanosti. .

Zřejmě podle zvuku, který vydávají tančící motýli.

Další odpovědi
zjentek

to maj jenom holky ..horší je, když je zamilovanej chlap, ale furt mu „kručí v břiše“
..když je zamilovanej třeba do manželky a vona má motýli v břiše a von křuchu v břuchu ;q

mosoj

Hormony.