Rukas

Co znamená mít motýlky v bříšku?

Vidím to dnes všude a pořád nevím, co to vlastně znamená :) Děkuju za odpověď.

Nejlepší odpověď
marci1

Mít motýly v břiše nebo motýlky v bříšku znamená být zamilovaný, cítit takový zvláštní pocit v břiše. Slyšela jsem to také už ve spojení těhotné ženy, že má motýlky v bříšku, že dítě tak „boxuje, kope“, že se tam prostě hýbe. 🙂

Další odpovědi
mosoj

Já když zbaštím něco hódně dobrého, tak jich tam mám hejno.

geekocz

To je, když máš sex s motýlem a čekáš malé motýlky :)

anonym

Vidět to je na houby…
😉
Až je pocítíš, bude ti to jasné – jde o fyzickou touhu, ´chuť´ na laskání, sex…

setapouch

Nezne posimrani zeber nozi typu motylek.