zjentek

Co jsem vlastně za pohlaví, pokud jsem se ve stávajících sto padesáti nenašel?

Vypadá to, že můj život nebude tak snadný, jako ho mají již existující pohlaví. Já se totiž nedokážu jasně a konkrétně zařadit. Jenže, co mám tedy dělat? Mám čakat, až se mé pohlaví najednou odněkud vyloupne a veřejně se zjeví? Začne existovat? Jak dlouho to může trvat? Anebo mám raději přemýšlet nad svou specifikací tak, jak ji cítím a snažit se tyto pocity pojmenovat a následně uveřejnit a vyvinout úsilí, aby tato nové entita, pod novou hlavičkou, kterou stvořím, vešla veřejně v platnost pohlaví? Kde mi pak vlastně název mého já veřejně schválí? Dost tady tápu, už jsem docela zoufalý z tohoto života bez jasného označení mé identity. 🤦‍♂️

Poznámka: Nejím klobásy, nekoukám do TV, nepiji pívo, nefandím, nesmrdím potem a tabákem, nejsem tlustý, ani hulvát, ani nesedím v zaprděné místnosti, když zrovna nejsem na šichtě, takže standardní běžný chlap já určitě nejsem. Děkuju.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Vezmi to vědecky: podle biologie existují dvě pohlaví. Chromozomy nelžou. Všechno ostatní je sociální experiment, co všechno vydržíme a necháme si líbit.
Dokonce při vyšetřování zločinu se kriminologie dostane vždycky na dřeň problému: podle DNA šlo o muže nebo ženu. Blbosti nech jiným, ti nemají žádné záliby ani existenční problémy: tak vymýšlejí kraviny.

Další odpovědi
Funna

pohlaví jsou jen dvě, mužské a ženské, to, že se někdo vymyslel nějaké gendery, protože někteří už neví roupama, co si vymyslet za hovadinu, nic nemění na tom, jaké jsi pohlaví…

Drap

To je velmi snadné. Poznáš to podle doktora. Jedno pohlaví chodí ke gynekologovi, druhé k urologovi a všichni ostatní jsou pro psychiatra.

elkon

Podívej se do kalhot, Zdá se, že potřebuješ cvokaře, nebo někoho, kdo tě flákne mokrým hadrem přes hlavu.

marci1

A což být bezpohlavním drakem?
https://www.ex­tra.cz/muz-si-obarvil-belma-uriznul-usi-i-nos-a-prosel-kastraci-chce-byt-prvnim-bezpohlavnim-drakem-na-svete-296d4?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu
😄 😄 😄

Arcimozek

Kodifikované kvantum je pouze dvě, arciť někteří lidé se cítí na něco jiného a my bychom to měli ctít a neměli bychom se tomu řepit.

Hledejte dál, jistě se v nějakém pohlaví identifikujete, musíte zcela otevřít svoji psýchu, Vaše hoře pak přejdou a Vy budete opět žít. Neboť jak praví Sókratés: „Kdo chce hýbat světem, musí nejprve pohnout sám sebou“.

paul1

Jen mi tak napadlo – jakého vlastně pohlaví je eunuch? Za muže se asi už moc počítat nemůže – či ano?

cappuccino

A to se ptas ty, jako dospely chlap. A co potom maji odpovedet deticky v materske skolce? Ti musi mit v hlavickach uplny galimatyas!!

zjentek

Arcimozek, já myslel otevřít psyché, ale tak je třeba otevřít spíš psýchu, jó? 😕😬

Arcimozek

Drap: Nesouhlasím, neboť ono nezáleží jenom na tělěsné stavbě, ale také na vnitřní identifikaci sebe samého. A tito lidé rozhodně nejsou pro psychiatra, naopak jsou hodni úcty, že se odpoutali od zažitých konvencí, že mají srdnatost ukázat světu, že oni jsou svoji. Měl byste se nad tím ještě zamyslet.