dudu

Co ještě se za více než 2000 let nezměnilo?

Nejlepší odpověď
Kepler

No, Cicero byl kvalitní republikán obdařený inteligencí a výřečností. Všechna čest. Ale v bodu 11 se trošku spletl. Politik je od začátku mrtvý díky těm všem deseti v žebříčku před ním. Jen to ještě netuší.

Další odpovědi
zjentek

Ten přístup k věci.

hapiky

Já bych tam pro dnešní dobu přidal ještě jedno: 12. zloděj = okrádá všech 11.

Rokio

Co třeba existence Olympijských her.

Ametyst

Doba se mění rychle a neustále. Přepisují se dějiny a doba nabývá orwellovskych rozměrů. Relativizuje se i vítězství vítězů a vztekli poražení dělají dusno a paralelní politiku. Vojáci dnes nikoho nechrání, jsou používání jako represivní nástroj proti vlastnímu obyvatelstvu. Nebo tisíce mil daleko proti cizímu obyvatelstvu. Když se tedy obyvatelstvo chce bránit samo, je odzbrojovano hloupymi zákony, aby měl zločin vždycky navrch.