plebs

Co ještě doplnit pro spokojenost mladé generace?

Podle průzkumu je pro spokojenost mladých do 29 let hlavně internetové připojení, pravidelná výměna oblečení, vlastnit alespoň dva páry dobrých bot, možnost volnočasových aktivit a setkat se spřáteli a rodinou u jídla jednou měsíčně.

Nejlepší odpověď
Disraeli

Povinnou vojenskou službu, prosazování, větší dbání a uznávání hodnot, tradic a řádu, taky lepší školství, celkově výchova a další. Šikla by se monarchie, lepší vedení a organizování splečnosti. Účinnější systém.
Že by z toho nebyli spokojení? Spokojenost je relativní. Pokora X rozmazlenost nebo drzost. Odlišná mentalita, odlišné hodnoty, mravy, rozdílná vyspělost, uvědomění, atd. Někdo může být na výsost spokojený s málem nebo si umí líp a víc vážit věcí a především těch skutečně důležitých. Jiný může mít vše a nemusí si toho ani trochu vážit a je nespokojený.

Spokojensot není správný ukazatel a nemělo by se na něm zakládat. Samotná spokojenost z něčeho vychází a na něčem zakládá. „Progresivní“ Západ stojící na egu, zhýralostech a všelijakých nesmyslech je pěkně v úpadku. Tomu jde často o spokojenost individuálních osob, skupin i davů/veřejnosti,
V nezdravé společnosti, i kdyby všichni byli milionáři, měli rodinu, přátelé, dobré zdraví (atd), tak mohou být velmi nespokojeni, nevděční a nešťastni. Mentalita v p_deli (krom jiného).

Další odpovědi
Rokio

Práce, která mladého člověka naplňuje a uživí ho. Kromě toho i hezká baba, která má podobné zájmy a umí vařit i uklízet. Dále slušné bydlení.

da ny

😉

Téměř polovina mladých mužů od 25 do 29 let nechce mít děti, ukázala analýza
https://www.li­dovky.cz/domov/te­mer-polovina-mladych-muzu-od-25-do-29-let-nechce-mit-deti-ukazala-analyza.A160708_164­503_ln_domov_e­le/diskuse

Co mladí chtějí. Zapomeňte, že budou pracovat od devíti do pěti

„Nikdo z mladých lidí nechce standardní pracovní model, ale přiklání se k hybridnímu modelu, tedy pár dní v kanceláři, pár dní práce z domova. I s tím musí firmy umět pracovat,“ uzavírá Jakub Hořický v rozhovoru pro Agendu SZ Byznys
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/ekonomika-firmy-co-mladi-chteji-zapomente-ze-budou-pracovat-od-deviti-do-peti-226164

Nevěříme mladé generaci, zajímá ji jen vlastní pohodlí, vyplynulo z průzkumu
Novinky, ČTK
Nedůvěra lidí v mladou generaci je v ČR stále vysoká. Téměř polovina lidí starších 30 let si myslí, že se mladí zajímají jen o vlastní pohodlí a nejsou ochotní pomáhat.
Opět přibližně polovina lidí tvrdí, že se mládež sice občas zapojuje do dobročinných projektů, avšak jen kvůli svému prospěchu.
Vyplývá to z průzkumu, který pro Nadaci O2 vypracovala agentura Ipsos.

Generace Z: Další ztracená mládež?
https://www.e15­.cz/archiv/ge­nerace-z-dalsi-ztracena-mladez-1327770

Zatracená generace Z: Mladí Češi nemají na růžích ustláno, řeší deprese i tlaky okolí
Zatracená generace Z
https://magazin­.aktualne.cz/za­tracena-generace-z/r~d1f1da48d­ebd11e9926e0cc­47ab5f122/

Emefej

Nedovedu odpovědět. Kde je odkaz na ten průzkum?