Lgee

Co je z hlediska zdraví horší?

Nejíst žádnou zeleninu (jim jen banány a mandarinky, jahody), a vitamíny doplňovat pomocí vitamínové limonády nebo multivitamínového džusu.
Nebo nedoplňovat vitamíny vůbec.

Odpovědi
nyjono

Raději vůbec

Chybí jiná možnost.
Ve vitamínových limonádách a džusech vitamíny nejsou.
Jen voda, ochucovadla a cukr.
Můžeš doplňovat třeba potravinovými doplňky, ale jen kvalitními.
A ty jsou drahé a člověk se v nabídce trhu těžko orientuje v kvalitě.
Já mám dobré zkušenosti s jedním výrobcem, nemohu ho zde prezentovat.

Justin1

Raději vůbec

Toto je podle mě horší. Trocha vitaminů je lepší než vůbec žádné.

Rokio

Raději vůbec

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.