zjentek

Co je víc? Umět ženu rozesmát, anebo ji rozplakat?

🤷‍♂️

Led a cítíte při těch mnou vyvolaných emocích nějakou hloubku? To by mě teda vážně zajímalo. A jakou? (Teď máte jedinečnou příležitost rozplakat mě jedním ze dvou možných způsobů!) (; (; (;

Nejlepší odpověď
marci1

Nejvíc je ženu rozesmát tak, až se smíchy rozpláče! 😄 😄 😄

Další odpovědi
dubraro

Rozesmát ženu je mnohem těžší. Rozpláče se sama, leckdy i bez skutečného důvodu. Také používá pláč jako nástroj vydírání.

aliendrone

Myslíš jako když „se rozestele“? 😉 😁 😁

Filip84

To máš prašť jako uhoď: buďto jí budeš lechtat, nebo jí seřežeš, ne? 😂😅

Ne, vážně: to záleží na povaze, rozpoložení, a tak vůbec a podobně. Ženské jsou, obecně, více labilnější a více emotivnější, proto také, statisticky, trpí více psychickými nemocemi, obecně, jsou výjimky. Někdy si poplakat neuškodí, a někdy by člověka za rozesmání „vraždil“. Je třeba vnímat a tomu se přizpůsobit.

paul1

Rozesmát je většinou těžší. Někdy poslouží knížky se vtipy, někdy srandičky v e-mailech.

led

Ťažko povedať, niekedy ma svojimi tunajšími príspevkami rozosmejete, niekedy zase rozplačete. Pritom ste stále rovnaký (aspoň si to myslím)

K doplneniu otázky:
To se nikdy nedovíš,
ty můj kvítku medový…
jenom ty tvé problémy,
jen já Já JÁ, ach,
kdybys jednou my…

zjentek

Led, k doplnění:

Může to tak vypadat. Co se dá dělat… Anebo může jít o záměrné překrucování reality ve snaze otočit ji naruby. Ovšem druhá možnost se vás netýká, neboť je vlastností typického pozemšťana. A taková nálepka vám nehrozí, jak známo.

led

zjentek, vy mi upierate právo prežívať pozemské pocity, počas pobytu na Zemi?
Fuj!

zjentek

… „Nyní se vám skýtá jedinečná příležitost…roz­plakat… dva možné způsoby“. Byla byste s textem takto v pohodě? (;

led

zjentek, opatrne s tvrdení, že sú len 2 možnosti.
Môžete sa hlboko mýliť a rozplakať sa, že ako starý sukničkár nepoznáte dušu ženy. nezáleží len na vašich pokusoch, ale na aktuálnej nálade ženy.
Aj v tomto prípade platí, žena môže na vaše pokusy:

  1. rozosmiať, alebo rozplakať ženu býva ľahko, ak vystihnete jej momentálny stav
  2. ale môže sa stať, že vaše pokusy spustia odvetnú akciu a rozosmejete/roz­plačete sa len vy sám bez odozvy.

zjentek

Alien 😄😄😄

…Tehdy se bolestí radují! 💪

Reverend

Rozplakat se zvládne i sama. :)

led

Reverend, velebnosti, čo to je „rozplakať“? Ak myslíte tú kvapalinu tečúcu z očí, tá vyschla už pred pár tisíckami rokov. Keď človek objavil „závisť a chamtivosť“.