Avatar uživatele
zjentek

Co je víc? Umět ženu rozesmát, anebo ji rozplakat?

🤷‍♂️


Led a cítíte při těch mnou vyvolaných emocích nějakou hloubku? To by mě teda vážně zajímalo. A jakou? (Teď máte jedinečnou příležitost rozplakat mě jedním ze dvou možných způsobů!) (; (; (;

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? paul1, marci1, dust8, df, Ametyst, Filip84 před 515 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Nejvíc je ženu rozesmát tak, až se smíchy rozpláče! 😄 😄 😄

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Rozesmát ženu je mnohem těžší. Rozpláče se sama, leckdy i bez skutečného důvodu. Také používá pláč jako nástroj vydírání.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Myslíš jako když „se rozestele“? 😉 😁 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

To máš prašť jako uhoď: buďto jí budeš lechtat, nebo jí seřežeš, ne? 😂😅

Ne, vážně: to záleží na povaze, rozpoložení, a tak vůbec a podobně. Ženské jsou, obecně, více labilnější a více emotivnější, proto také, statisticky, trpí více psychickými nemocemi, obecně, jsou výjimky. Někdy si poplakat neuškodí, a někdy by člověka za rozesmání „vraždil“. Je třeba vnímat a tomu se přizpůsobit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Rozesmát je většinou těžší. Někdy poslouží knížky se vtipy, někdy srandičky v e-mailech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ťažko povedať, niekedy ma svojimi tunajšími príspevkami rozosmejete, niekedy zase rozplačete. Pritom ste stále rovnaký (aspoň si to myslím)

K doplneniu otázky:
To se nikdy nedovíš,
ty můj kvítku medový…
jenom ty tvé problémy,
jen já Já JÁ, ach,
kdybys jednou my…

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Led, k doplnění:

Může to tak vypadat. Co se dá dělat… Anebo může jít o záměrné překrucování reality ve snaze otočit ji naruby. Ovšem druhá možnost se vás netýká, neboť je vlastností typického pozemšťana. A taková nálepka vám nehrozí, jak známo.

Avatar uživatele
led

zjentek, vy mi upierate právo prežívať pozemské pocity, počas pobytu na Zemi?
Fuj!

Avatar uživatele
zjentek

… „Nyní se vám skýtá jedinečná příležitost…roz­plakat… dva možné způsoby“. Byla byste s textem takto v pohodě? (;

Avatar uživatele
led

zjentek, opatrne s tvrdení, že sú len 2 možnosti.
Môžete sa hlboko mýliť a rozplakať sa, že ako starý sukničkár nepoznáte dušu ženy. nezáleží len na vašich pokusoch, ale na aktuálnej nálade ženy.
Aj v tomto prípade platí, žena môže na vaše pokusy:

  1. rozosmiať, alebo rozplakať ženu býva ľahko, ak vystihnete jej momentálny stav
  2. ale môže sa stať, že vaše pokusy spustia odvetnú akciu a rozosmejete/roz­plačete sa len vy sám bez odozvy.

Avatar uživatele
zjentek

Alien 😄😄😄

…Tehdy se bolestí radují! 💪

Avatar uživatele
Reverend

Rozplakat se zvládne i sama. :)

Avatar uživatele
led

Reverend, velebnosti, čo to je „rozplakať“? Ak myslíte tú kvapalinu tečúcu z očí, tá vyschla už pred pár tisíckami rokov. Keď človek objavil „závisť a chamtivosť“.

Nový příspěvek