Kelt

Co je větší – lenost, nebo pohodlí?

Takže jsem si krájel citrón na polovinu nožem. Citrón jsem si umyl a rozkrojil ho ve dřezu na plastovém krytu. Jednu půlku jsem vymačkal do vody, druhou jsem si schoval na později. Manželka začala křičet, proč si nevezmu prkýnko. Jenomže to bych musel umývat jak nůž, tak prkýnko. A když vynechám sprostá slova, neřekla manželka vlastně nic. Ale je to lenost? Co myslíte? Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Nenazvala bych vaši činnost ani jedním z uvedených výrazů. Pokud by to tak bylo, nechal byste se obsloužit manželkou.

Citron jste si připravil sám, ale nepochopil jste ženskou logiku. Přece ženy jsou z Venuše a muži z Marsu.

Krájel jste citron na nesprávném místě. Udělal jste to, podle sebe jednoduše, považoval jste za správné, ale vytočil jste manželku. Bohužel, měla pravdu.

V tomto nedorozumění je právě ta ženská logika, protože ona nepochopila zase tu vaši mužskou.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… ani lenost, ani pohodlí, ale blbost >>> krájet to ve dřezu na plastovém krytu ??? … rozkrojil bych to na malém talířku, na kterém bych potom uschoval tu druhou půlku …
… kecám !!!
… řekl bych manželce, ať mi dá do čaje (vody) citron, že ví, jakej jsem, a že bych jí v kuchyni udělal bordel …

nyjono

Na jakém plastovém krytu?
Ten jsi neomyl?

zjentek

On se dá citron překrojit i v ruce, třeba ve dřezu, ale jen tak ho můžeš držet rukou ve vzduchu a rozkrojit. To by mě zajímalo, kdybys do takovýho principu šel,jestli by taky řvala, řes nepoužil prkýnko. Myslím, že to není o lenosti, ale… MÁŠ VĚTŠÍ PROBLÉM s jistou hysterií! (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

@annas: … přestože ženy jsou z Venuše a muži z Marsu, je vidět, že názor máme stejný …

annas

Mc Merkurion,

záleží na tom, zda je to u vás vždy vyrovnané, nebo někdy zvítězí Venuše, jindy Mars.

Vše souvisí s něčím. 🙂

Mc Merkurion

… život muže provázejí ženy: matky, manželky, milenky, dcery – a ty všechny je nucen poslouchat …

annas

🙂 No, někdy to není jednoduché, ale běda mužům, kterým vládne žena. Slyšeli jsme už dávno ve Starých pověstech českých na úkor kněžny Libuše.

Ale dnes už je to často jinak.

zjentek

An, COŽE??? Měla pravdu? (; D;D; No to si děláte…