Avatar uživatele
anonym

Co je vaším smyslem na stránce odpovědi.cz?

Urážet a léčit si komplexy, anebo se snažit radit lidem? Sleduji poslední dobou tento server a čučím.

Jinak mám se dobře. Přítelkyni mám a i na klid de facto práci. Pro rejpaly.. 😉

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? rouzi, Anikitos před 2284 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
orwell

Nebýt komentáře pod otázkou, asi bych musel říct, že ji nerozumím. Co je mým smyslem na stránce? No, ale jinak k tomu dalšímu: trošičku urážet, trošičku si léčit komplexy, trošičku radit lidem, trošičku rejpat, trošičku se pobavit a něco se dozvědět. Jinak je fajn, že se máš dobře, ale stále nevím, na co tu přítelkyni vlastně máš, když píšeš: „Přítelkyni mám a i na klid de facto práci.“ To se teď ptám jako rejpal 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Mým smyslem zde na stránce je prokrastinace 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Odpovědět, ptát se, pobavit se, dozvědět se nové věci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Hlavně se něco dozvědět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Už jsem tu na to odpovídal a od té doby se to nezměnilo. https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-chodite-na-tuto-stranku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Nemyslím si, že VŠE musí mít nutně pro člověka nějakej smysl.

Anebo zkus směrovat dotaz na zakladatele stránek- co je smyslem jejich existence.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Jak píše kolega Drap a jinak tak prd, pardon tak trp a čuč!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Otázka tohto typu sa v pravidelných intervaloch opakuje. Ak chcete vedieť a poznať viac, nestačí len pozerať svoje príspevky a reakcie na ne, ale ponoriť sa do hlbín tejto stránky, nebáť sa trocha práce a času a pochopíte aj zmysel tejto stránky, rovnako ako aj zmysel zotrvávania mnohých užívateľov na tejto stránke.

Opakovanie je síce matkou múdrosti, ale opakovať sa na to isté je už trochu únavné a otravné.

Každý, kto sem vložil viac než 2 príspevky, mal k tomu svoj dôvod a videl zmysel v zotrvaní na tejto stránke

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smlouvyzdarm

Nudil jsem se. Tak jsem to tady po delší době otevřel. Momentálně jsem neměl ani nic smysluplného na práci … Pokud se chci něco dozvědět, tak chodím jinam. Tady se spíš chodím pobavit případně posílit své ego, když čtu některé otázky či odpovědi, abych se jako utvrdil, že nepatřím k té dementní polovině národa… jak někde říkal Zeman. Což zase na druhou stranu není tak úplně výhra, protože ta druhá půlka jsou myslím alkoholici, říkal… 🙂 To si ale ověřovat nemusím. To přece vím, jestli piju, nebo ne. S tou demencí to je jen subjektvní, a tak není od věci přesvědčit se, že je na tom mnoho lidí hůř…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Já to definoval ve svém „profilu“. Urážet a léčit si komplexy nemusím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Urážet a léčit si komplexy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek