Co je vaším smyslem na stránce odpovědi.cz?

Urážet a léčit si komplexy, anebo se snažit radit lidem? Sleduji poslední dobou tento server a čučím.

Jinak mám se dobře. Přítelkyni mám a i na klid de facto práci. Pro rejpaly.. 😉

Nejlepší odpověď
orwell

Nebýt komentáře pod otázkou, asi bych musel říct, že ji nerozumím. Co je mým smyslem na stránce? No, ale jinak k tomu dalšímu: trošičku urážet, trošičku si léčit komplexy, trošičku radit lidem, trošičku rejpat, trošičku se pobavit a něco se dozvědět. Jinak je fajn, že se máš dobře, ale stále nevím, na co tu přítelkyni vlastně máš, když píšeš: „Přítelkyni mám a i na klid de facto práci.“ To se teď ptám jako rejpal 🙂

Další odpovědi
cochee

Mým smyslem zde na stránce je prokrastinace 😁

Drap

Odpovědět, ptát se, pobavit se, dozvědět se nové věci.

dubraro

Hlavně se něco dozvědět.

quentos

Už jsem tu na to odpovídal a od té doby se to nezměnilo. https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-chodite-na-tuto-stranku

zjentek

Nemyslím si, že VŠE musí mít nutně pro člověka nějakej smysl.

Anebo zkus směrovat dotaz na zakladatele stránek- co je smyslem jejich existence.

dudu

Jak píše kolega Drap a jinak tak prd, pardon tak trp a čuč!

led

Otázka tohto typu sa v pravidelných intervaloch opakuje. Ak chcete vedieť a poznať viac, nestačí len pozerať svoje príspevky a reakcie na ne, ale ponoriť sa do hlbín tejto stránky, nebáť sa trocha práce a času a pochopíte aj zmysel tejto stránky, rovnako ako aj zmysel zotrvávania mnohých užívateľov na tejto stránke.

Opakovanie je síce matkou múdrosti, ale opakovať sa na to isté je už trochu únavné a otravné.

Každý, kto sem vložil viac než 2 príspevky, mal k tomu svoj dôvod a videl zmysel v zotrvaní na tejto stránke

Smlouvyzdarm

Nudil jsem se. Tak jsem to tady po delší době otevřel. Momentálně jsem neměl ani nic smysluplného na práci … Pokud se chci něco dozvědět, tak chodím jinam. Tady se spíš chodím pobavit případně posílit své ego, když čtu některé otázky či odpovědi, abych se jako utvrdil, že nepatřím k té dementní polovině národa… jak někde říkal Zeman. Což zase na druhou stranu není tak úplně výhra, protože ta druhá půlka jsou myslím alkoholici, říkal… 🙂 To si ale ověřovat nemusím. To přece vím, jestli piju, nebo ne. S tou demencí to je jen subjektvní, a tak není od věci přesvědčit se, že je na tom mnoho lidí hůř…

Jiří Bohumil

Já to definoval ve svém „profilu“. Urážet a léčit si komplexy nemusím.

Emefej

Urážet a léčit si komplexy.