panxnotdead

Proč chodíte na tuto stránku?

Já jí mám rád, protože to neni puberťácká jako třeba zpovědnice. I když sem sám puberťák, tak tuhle stránku mám nejradši hlavně kvůli inteligentním lidem a ne nějakým primitivním blbečkům. Jak jste na tom vy?

Nejlepší odpověď
led

Aj keď táto otázka bola už viackrát položená, čo určite niekto razantne pripomenie, rada odpoviem.
Učím sa nové, učím druhých – radím, relaxujem, spoznávam názory ľudí na rôzne veci, zbieram námety. Slovom „Dávam a Dostávam“
Doplňuji:
Malá husitského hesla:
„Neznalosti se nelekejte a na blbečky nehleďte! Hrrr, na ně!“

Další odpovědi
radce

Je tu ideální kombinace moudra a humoru…

Damiana

Dovolím „půjčit si“ tvou větu:

Tuhle stránku mám nejradši hlavně kvůli inteligentním lidem a ne nějakým primitivním blbečkům.

Nádherně výstižné, není co dodat!:-))))

hanulka11

co vím -povím a poradím, a co nevím to se tu dozvím
taky je mi tu fajn

pusinka50

Co vím, to povím, co nevím, to se dozvím a kolikrát se tu i nasměju nad trefnými poznámkami některých uživatelů, nebudu jmenovat kterých, oni to určitě o sobě vědí, že tu umí pobavit.:-)

quentos

Pro dobrý pocit, který mám, když se můžu podělit o vědomosti nebo poradit někomu, kdo radu potřebuje. A v neposlední řadě pro dobrou radu, když sám nějakou potřebuju.

anonym

Nechodím, jen klikám a sedím u toho :)

led

Pozerám, že Rarášek zase pracoval vyhodil mi slovo z textu:
„Malá husitského hesla:“
Má tam byť:
„Malá parafráza husitského hesla:“
Ďakujem za pochopenie
a Rarášek, odchod spať!
„Neznalosti se nelekejte a na blbečky nehleďte! Hrrr, na ně!“