Mr. Marek

Ovlivní váš pohled na člověka jeho vulgární nebo nevhodné vyjadřování?

Pokud ano, jak pak s tímto člověkem udržujete kontakt, pokud jestli? Snažíte se dotyčného umravnit?
Zdroj: https://pixaba­y.com/cs/illus­trations/konzul­tanti-poradenstv%C3%AD-klient-3180641/

Nejlepší odpověď
Kepler

Takovému člověku se příště raději vyhnu. Nějaké umravňování nemá cenu.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… ne každý má vyšší dívčí nebo bral konzultace od Špačka … někdo se vyjadřuje vulgárně, a přesto to vyzní slušně a jiný tě s grácií pošle do zádele ani nemrkneš …

Drap

Samozřejmě. Pokud možno. tak s takovým člověkem neudržuji žádný kontakt.

led

Veľakrát musím jednať aj s takýmito ľuďmi a to je práve to, prečo nie vždy pristupujem k tykaniu, bez ohľadu na to, či to je v osobnom styku, alebo cez internet. Jednoducho vykaním určím hranicu, ktorú nemienim prekročiť a rovnako nepripustím jej prekročenie ani tomuto človeku. Napriek tomu, ak to treba, naďalej s ním komunikujem.

elkon

S takovým člověkem se nijak zvlášť nevybavuji, protože se mi to příčí. Každý člověk někdy použije vulgární výraz, ale nesmí to být v každé větě, jak to někteří dělají. Někteří si přímo myslí, jak jsou tím světoví. To hlavně svědčí o jejich inteligenci, protože si ani nedokáží uvědomit, že to tak není.

Hufnágl

Ne, já už jsem si na jeho/její vulgární a nevhodné chování zvykl.

anonym

Je velmi obtížné pokládat mi emoční otázky. Jsem autista téměř neschopný citu, natož empatie. Naprosto racionální a logická osobnost. Zajímají mne reálné hodnoty, plusy a mínusy. Vše poměřuji výhradně objektivně a s nadhledem tak, jak vyžaduje situace či okolnosti. Za celý život jsem neměl sebemenší předsudky, předpojaté postoje, … Tato schopnost mi mimo jiné umožnila čerpat nezměrné výhody diplomatického jednání s plejádou osobností. Narkomani, sociálně slabí jedinci, hispánci, ukrajinci, … – právě všechny takovéto v současnosti diskutované a profilované skupiny. Vždy jsem dokázal sjednat vše potřebné – ustát narkomanku, která měla neuvěřitelné výbuchy zlosti – jejím přínosem byla náklonnost jiné osoby, při mé snaze nabýt ztracených dokladů v cizí zemi. Z mého pohledu většina ostatních vždy nějak profiluje a vždy přichází s předsudky. A tito lidé vždy ztrácí velkou část výhod amorálního a disociálního postoje. Tito lidé se vždy cítí lepší, „vhodnější do nebe, než většina křesťanů“, mírumilovnější a rozhodně ne rasisti. Přitom skupiny, které vykreslují v nejhorším, mají mnohdy lepší vlastnosti, než oni. A to je to, co ve společnosti vidím. Jednal jsem s rasistickým, urážlivým pedofilem a viděl i části osobnosti, které chybí většině lidem – takové, které byste považovali za filantropické, srdečné, … Naopak vidím temnotu, zlo a hnus v lidech, kteří sami sebe profilují převážně kladně, ne-li výjimečně. Je téměř nemožné mi lhát, nebo se mnou manipulovat, proto mohu snadno pozorovat, jak ostatní manipulaci podléhají a skrze ni přehlíží očividná fakta. Jsem nesmírně vděčný za netečnost, apatii, amorálnost, sociopatii – nedokáži si představit ten průměrný slabý život, ve kterém figurují jen lži, manipulace, zlo, … Má bezcitnost mi umožňuje dle diktátu logiky vždy mluvit pravdu, vždy jednat věcně a opomíjet veškeré negativní vlastnosti osob. Poznal jsem jen velmi málo skutečně „dobrých“ lidí. A vulgarita téměř nemá v tomto měřítku jakýkoli význam.

nyjono

Pokud toho člověka k něčemu nepotřebuju, ignoruju je.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.