zjentek

Co je třeba udělat pro daňové poplatníky, aby mi rádi platili apanáž?

Myslím tím, co je pro to potřeba udělat pro ně MINIMÁLNĚ, žádnej nadstandard! Co by asi tak mohla většina z nich v základu chtít?

(Předpokládá se, že můžou apanáž platit, když budou sami chtít.)

Nejlepší odpověď
dudu

Ježíš měnil vodu ve víno, Rath zase víno v bankovky za miliony a tobě by milý synu slušelo učinit zázrak ve věci vymahatelnosti práva. My poplatníci ti dáme garanci doživotní apanáže pokud zajistíš, že budou patřičně potrestáni všichni původci zlodějen při velké privatizaci, zejména pak Bakala a jeho loupežníci. Údajně jim zůstalo za nehtíky cca 100 miliard korun, takže pokud je nabablají zpět máš o dýško postaráno. A teď se ukaž.

Další odpovědi
led

Vy budete platiť, my vám zabezpečíme protihodnotu, podľa vašich…
a tu nastane problém. Protihodnotu našich daní (vraj) dostávame, ale kto, na aký účel a koľko, toto sa dozvedáme len z náznakov bulváru.
Nestačí len na internetovej stránke zoznam plátcov – dlžníkov socialnej poisťovne, ale zaujímavá by bola aj verejná! internetová stránka s tabuľkou „má dať – dal“ plátcov daní, nie tých so 100.-Kč dlžobou na platbe daní, ale hlavne tých nadpriemerných s automatickým podaním žaloby za neplnenie si daňových povinností.

led

dudu, "…původci zlodějen při velké privatizaci…"buďte spravodlivý, buď menujete všetkých, alebo nikoho. Ako k tomu dojdú tí, ktorých ste nemenoval. Čo keď sa budú cítiť urazení, veď aj oni sa zapríčinili o rozkradnuti­e štátu.

dudu

V daném případě se ztotožňuji s poznatkem jedné filmové postavy ztělesněné panem Sovákem, která konstatuje „Jen jednou jsem si myslel, že krade jeden a jak se později ukázalo, opět kradli všichni“.

zjentek

Dudy ale to je historie, ty bankovky jsou mrtvý, jsou pryč, nikdy se nevrátí. Mrtvého neoživíš, taktéž staré rány, které dávno zhojeny… Že daň nepůjde pod jiné cizí nehtíky Bůh nijak nezaručí, máš pravdu, zcestná a matoucí otázka, vzdávám se apanáže.