zjentek

Co je tohle za ochranu a k čemu všemu je dobrá?

Mně přijde jako nějaká ochrana pro zubaře, aby nenaprskali z úst pacientům do úst. >>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=uMZr4x_fUkM

A podotázka: Nevíte, co pan doktor ve video sděluje? Já jej nepochopil, omlouvám se a děkuji.

Odpovědi
marci1

Kuchyňská hygienická pomůcka pro kuchaře (vhodná zejména proti mlžení). 🙂
https://www.vo­va.com.tw/cs/10-5-1pcs-Set-Health-Care-Tool-Transparent-Mask-Food-And-Beverage-GSN1597738867­208472473662529-g32965651-m34424851

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Marci, no nepovídej! (; (;

Třeba tam pan doktor něco malého klohnil, pod videem na grilečku… A to, co mu lezlo z úst, bylo jen tak „bokem“ – vedlejšák na zahnání nudy při čekání na teplotu… to by vysvětlilo mou podotázku, děkuji ti.. (;

marci1

No, na tvou podotázku je těžká odpověď. Pan doktor je tzv. „záměrný“ demagog, trochu zvláštní, někdy si protiřečí. Ze všeho nejvíc se rád poslouchá a viditelně si užívá „slávy“. Sorry, ale celé video bych nedokázala sledovat. A proč má tu pomůcku na obličeji, to opravdu nevím, třeba si myslí, že se s ní „ubrání“ covidu. 🙂