bauerlukin

Co je to za výmysl chodit bez bot a bez ponožek po ulici v centru města?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co je to teď za módu chodit po ulici bez ponožek a bez bot. Uz jsem takhle viděl docela dost lidí-to se nebojí, že se jim do nohy dostane nejaky strep nebo nejake svinstvo, které na těch chodnících bývá? Jsou jejich nohy více odolnější, nebo co? Proč tohle dělají? A opakuji už jsem tak videl hodně lidí…

Nejlepší odpověď
Drap

Chodit bosky je zdraví prospěšné. Nohy se lehce umyjí. Do města to sice nepovažuji za nejvhodnější, ale je to každého věc.

Další odpovědi
iceT

Což, v létě se to dá, i když ta špína a hnus na chodnících asi nic moc, ale viděla jsem v zimě chlápka, zababušenýho od hlavy ke kotníkům, a bosé nohy.

Rokio

Pokud tohle někdo dělá, tak je praštěný a nemyslí na svoje zdraví. Je to hloupost.

Pepa25

Je to móda …

RyuzakiKate

No, znala jsem holku, která takto chodila pořád a měla tak zdřevěnělé nárty, že je už nedokázala propnout. V přírodě to má smysl, ve městě fakt ne, je to tvrdý povrch se spoustou špíny.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.