zjentek

Co je to za vlastnost, která velí ženám dopisovat si s libovolným muklem z libovolného vězení?

Třeba když malé holčičky tlačí kočárek, tak to pochopím. A proto se neptám, proč malinké holčičky rády tlačí kočárek, ale ptám se na to co je v otázce. A že se to děje, to prostě VÍM.

(Vlastní teorie: aby ženská mohla vedle muže plně uplatnit své schopnosti, potřebuje k tomu, aby ten chlap měl tak trošku „přistřižený křidýlka“. Udělá vše, aby vždy po ruce měla právě takového. Zdroj: Vlastní teorie.)

Nejlepší odpověď
Ametyst

Mně to připadá velmi americké a víc charitativní. Zde byly ženy dlouho “při zemi” v tvrdé realitě, než aby si koledovaly o další problém. Ono je dost na tom, že si spousta žen myslí, že svého alkoholika odnaučí pít.

Další odpovědi
paul1

Možná je to nějaká chuť nebo touha převychovávat. Jedna reportérka TV se tam dokonce vdala.

Kelt

Možná se některá žena cítí jako matka, že se musí starat o toho, komu ubližují. A bylo několik detektivek na toto téma – vztah mezi mužem a ženou na základě korespondence a přitom byl jeden ve vězení.

sarausa

Ženy mají bystré, inteligentní a bystré mysli. Mají schopnost se učit, rychle vstřebávat znalosti a efektivně je aplikovat. aa route planner

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Ametyst: vidíš, to mě nenapadlo. Takhle vlastně mohou svým způsobem ženy chtít světový mír a přitom nemusí uspět v modelingu, nebo na molu. Chytré… bo světový mír v sobě bezpochyby mají, to je jasné, to každý. (;

zjentek

„Dobry den, mate na nekoho tam uvnitr kontakt? Rada bych si s nekym dopisovala. Diky“>>>https:­//obase.cz/vez­nice-straz-pod-ralskem/comment-page-1/#comment-38670