domina23

Co je to za píseň?

Ahoj mám celkem hloupý dotaz, ale nemůžu k jedné písničce přiřadit jméno a hrozně mě to štve.Je to takový disco styl písničky. Problém je v tom, že část, kterou si pamatuju, obsahuje jen "move! tudududu tudududu clap tudududu :D vím, že je to hrozný popis, ale třeba na to někdo přijde :D

Update: Už jsem ji našla, bylo to Saint motel – Move :D

Nejlepší odpověď
xxx3

Na to spíš nikdo nepřijde. Ledaže by to sám znal a ještě ke všemu byl telepat. Podobně bych se mohl zeptat třeba takto: Sháním název jednoho hororu, vím že tam hrajou obludy a nakonec to skončí blbě. Nevíte někdo, jak se jmenuje?

Další odpovědi
Henry1660

Podle toho co jste napsal jsem nic nenašel, ale tahle mi ”zní” podobně, ale místo ”move-clap” je to ”boom – clap.”
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=AOPMlIIg_38

bolak

Jo, je to Saint motel – Move, máš pravdu. Původně to vypadalo na něco vod Heleny Vondráčkový.